UYARILAR KAR ETMEYİNCE İŞ BAŞA DÜŞTÜ

UYARILAR KAR ETMEYİNCE  İŞ BAŞA DÜŞTÜ

İstanbul caddesini motosikletlilerden kurtaramayan belediye zabıta ekipleri, bayram üstü yoğunlaşan yaya trafiğinin güvenliği için caddeye girişte nöbet tuttu.

 

 

Geçtiğimiz yıl araç trafiğine kapanan İstanbul caddesi hem emniyetin hem zabıtanın yoğun çalışmalarına rağmen motosikletlilerden bir türlü kurtarılamadı. Yapılan uyarılara cezalara rağmen ısrarla caddeye giren motosikletliler yayaların güvenliğini de tehdit eder hale geldi.

Ne uyarıcı pankartlara ne de polis ve zabıtanın uygulamalarına kulak asmayan motosiklet sürücüleri bayram üstü İstanbul caddesinde yoğunlaşmaya başlayınca bu kez iş başa düştü.

Belediye zabıta ekipleri İstanbul caddesinin belediye tarafındaki girişinde nöbet tutmaya başladı. Motosikletlilerin caddeye girmesini engelleyen zabıtalar, bayram üzeri yoğunlaşan yaya trafiğinde vatandaşların alışverişlerini güvenle yapmaları adına motosikletlileri caddeye almadı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.