TOPLUM POLİSLERİ HAYVAN PAZARINDA

TOPLUM POLİSLERİ HAYVAN PAZARINDA

Düzce Emniyet Müdürlüğü Toplum destekli polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Hayvan pazarında satıcıları ve vatandaşları dolandırıcılık ve sahte para olaylarına karşı uyardılar.

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla başlayan kurban hareketliliğinde hayvan satıcılarına ve alıcıları bilinçlendirmek için Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri de boş durmuyor.

Toplum destekli polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Hayvan pazarında hayvan satıcıları ve vatandaşları özellikle dolandırıcılık ve sahte para olaylarına karşı uyarmak amacıyla bilgi verdiler.

Polis ekipleri sahte paranın nasıl ayırt edileceği konusunda broşürlerle vatandaşları aydınlatırken, hayvan pazarında incelemede bulunarak  dolandırıcı ve kalpazan olup olmadığını da araştırdılar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.