YOK BÖYLE UMURSAMAZLIK

YOK BÖYLE UMURSAMAZLIK

Kent merkezinde İstanbul Caddesi?nin araç trafiğine kapatılmasından sonra caddeye girişleri yasak olan motosikletlilerle baş edilemiyor. Caddenin girişine kocaman iki yasak levhası konulmasına rağmen motosiklet sürücüleri ısrarla caddeye girerek yayalar arasında tehlikeli sürüş yapmaya devam ediyor.

Düzce?deki motosiklet sürücülerinin ne polisten ne zabıtadan korkuları var ne de yasak tabelalarını takıyorlar.

İstanbul caddesi araç trafiğine kapandığından beri en büyü sorunu yaşatan motosikletliler,  onca uyarı ve caddenin girişine konulan yasak tabelasına ağmen caddede vızır vızır işleyerek yayaların hayatını tehlikeye atıyorlar.

Emniyet ve zabıta denetim yapıyor ancak motosikletlilerin önüne geçilemiyor. Caddede sadece seyir halinde olmayan motosikletliler, ? bize yasak işlemez? dercesine bir de caddenin tam ortasına park ediyorlar.

Vatandaşlar emniyet ve zabıtanın denetimlerini yetersiz bulurken, yayaların arasında hızlı ve dikkatsizce seyrede motosikletliler için daha caydırıcı bir çözüm bulunmasını istediler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.