KOMİSYON YENİDEN TOPLANACAK

KOMİSYON YENİDEN TOPLANACAK

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktarırken, yeni bina ile ilgili yasal prosedürlerin halledildiğini söyledi.

Şahin, üniversite ve sanayi işbirliğinin önemine işaret ederek imzalanacak olan protokolle meclis üyeleri ve personelin üniversitede özel imkanlarla yüksek lisanslarını yapabileceklerini söyledi. Şahin, ayrıca Gölyaka Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik bölümünün oda ziyaretleri esnasında mutfak malzemeleri yardımı konusunda talepte bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Tuncay Şahin'in konuşmasının ardından yönetim kurulunun olağan harcamalar için hazırladığı önergeler gündeme geldi. Önergelerin içerisinde Düzce İli Sporu Geliştirme Vakfı'na yapılacak olan yardım bedeli, Gölyaka MYO'ya yapılacak olan malzeme yardımı, yeni hizmet binasının yapımıyla ilgili teknik izin gibi konular yer aldı. Önergeler oy birliğiyle kabul gördü.

Yeni hizmet binasının yapımı amacıyla kurulan komisyonun önümüzdeki günlerde yeniden toplanacağını söyleyen Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, önlerindeki yasal prosedürleri ilgili kurumlarla irtibata geçerek kaldırdıklarını ve artık daha sağlıklı şekilde konunun tartışılabileceğini ifade etti.

Meclis Toplantısı, Meclis Başkan Vekili Nuri Hızel'in teşekkür konuşmasıyla sona erdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.