VATANDAŞ GÖRÜNTÜLEDİ

VATANDAŞ GÖRÜNTÜLEDİ

Geçtiğimiz aylarda Konuralp?te çöplerin arasına atılan Türk Bayraklarının ardından bu kez D-100 karayolu üzerinde As taksi mevkiinde vatandaşlar bir çöp konteynırı içine atılmış bayrakları görüntüledi. Vatandaşların iddiasına göre bayraklar, CHP?nin o mevkide bulunan seçim bürosundan atıldı.

Geçtiğimiz aylarda Konuralp?te belediyenin çöp döktüğü alanda vatandaşlar çöpe atılmış yüzlerce Türk bayrağı görüntülemiş, kim ya da kimlerin attığı bilinmezken, bayrağımıza gösterilen saygısızlık büyük tepki ile karşılaşnmıştı.

Bu kez D-100 karayolu üzeri As taksi mevkiinde bir çöp konteynırında aynı olaya rastlandı. Vatandaşlar konteynıra atılmış onlarca bayrağı çekerek haber merkezimizle paylaşırken, iddiaya göre aynı yerde 24 haziran seçimleri için büro açan CHP?nin büroyu boşaltırken içeride olan bayrakları çöpe attı. Bayrağımıza yapılan saygısızlık vatandaşın tepkisini çekerken, vatandaşlar suç duyurusunda bulunacaklarını dile getirdiler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.