BAŞKAN BAĞLANTI YOLUNU İNCELEDİ

BAŞKAN BAĞLANTI YOLUNU İNCELEDİ

Belediye Başkanı Dursun Ay, Terminale bağlanan çevre yollarında incelemelerde bulundu. Ay, yolda çalışan ekipleri de ziyaret ederken işçilerle selamlaştı, ekskavatör kullandı.

 

 

Belediye Başkanı Dursun Ay TEM Otoyol, Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezi bağlantı yollarını sağlayacak yeni yollarda incelemelerde bulundu. Şehir merkezinin trafik yükünü en aza indirerek TEM Otoyolu bağlantısına entegre etmek için yapılan çalışmaları birim müdürleri ile birlikte yerinde inceleyen Başkan Ay, yol kazısı yapan ekipleri de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bağlantı yolu devamında hem asfalt yapıldığını hem yeni yollar açıldığını söyleyen Başkan Ay,  kendisine yakın il gösteren ve ? hoş geldin başkanım? diyen işçilere de kolaylıklar diledi.

İncelemeleri sırasında yolun yapımına da el atan Başkan Ay, ekskavatör kullandı. Bir süre çalışmalara katkıda bulunan Başkan Ay?ın ekskavatör kullanmaktaki mahareti de gözlerden kaçmadı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.