YOL DUBALARLA AYRILDI

YOL DUBALARLA AYRILDI

Otoban bağlantı yolu inşaatı nedeniyle şehir merkezinde değişen trafik güzergahlarına bir yenisi daha eklendi. Eski Bolu Caddesi eskiden olduğu gibi çift yöne döndü, bu sabah konulan dubalarla Celal Kasapoğlu caddesinden çıkan araçlara sağa dönüş verildi.

 

 

Azmimilli mahallesinde yapımı devam eden otoban bağlantı yolu çalışmaları nedeniyle geçtiğimiz günlerde şehir merkezinde güzergah değişikliğine gidilmişti. Gazhanae caddesi trafiğe kapatılırken, terminal, mezarlık  ve Beyköy istikametine giden araçlar için itfaiye yanından Darıcı mahallesinden yön verilmişti.

Bu sabah itibariyle yeni bir uygulama daha başlatıldı. Eski Bolu Caddesi?ne Adil Seven İş Merkezi önündeki kavşaktan fisko kavşağı yönüne dubalar konularak yol çift yön haline getirildi.

Küçüksu köprüsünden gelerek Celal Kasapoğlu caddesinden şehir merkezine girmek isteyen araçlar için bu sabah zabıta ekipleri tarafından konulan dubalarla sağa dönüş verilerek, eskiden olduğu gibi cadde çift yöne döndürüldü.  


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.