ÖZLÜ : KASAPOĞLU İLE ÇALIŞMAYI BEN İSTEDİM

ÖZLÜ : KASAPOĞLU İLE ÇALIŞMAYI BEN İSTEDİM

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Celal Kasapoğlu ve ailesi ile görüştüğünü ve görüşmenin olumlu sonuçlandığını söyleyerek ?Celal Kasapoğlu ile çalışmayı ben istedim. Celal Kasapoğlu ve ailesi ile görüştük. Celal, çok değerli bir kardeşimizdir, Düzce için değerli ve geleceği parlak bir isimdir? dedi.

 

 

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, diğer yandan da kendi ekibini oluşturmaya devam ediyor.

Daha önce Celal Kasapoğlu ile çalışma isteğini dile getiren Özlü, görüşmenin gerçekleştiğini ifade ederek ?Celal Kasapoğlu ve ailesi ile görüştük. Annesi Fatma Ayten Hanım aynı zamanda lisede benim kimya hocamdı. Celal, çok değerli bir kardeşimizdir, Düzce için değerli ve geleceği parlak bir isimdir. Celal Kasapoğlu ile çalışmayı ben istedim. Birlikte Düzce için çok daha başarılı olacağımızı düşündüm. Ardından Celal ile iletişime geçtik, kendisi ile görüştüm. Ailesi ile tanıştım, bir araya geldik, istişarelerde bulunduk. Celal ile çalışma isteğimi dile getirdim, neticede bugüne kadar geldik. Aslında bu süreç çok çabuk gelişti ve karara bağladık. Düzce?de yeni bir sayfa açtığımızı her zaman söylüyorum. Bu yeni süreçte bizimle yol alacak birçok sürpriz isim olacaktır. Düzce için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Düzceliler bize güvensin, bize inansın. Düzce çok güzel olacak? dedi.

Özlü?nün Celal Kasapoğlu ve Annesi Ayten Kasapoğlu ile yaptığı görüşmede, teyzesi Beyhan Sahtiyancı , kardeşi Cemil Kasapoğlu, eşi Sultan Kasapoğlu ve kayınpederi Sadi Sürücü de bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.