BU TAKIM ŞAMPİYON OLUR

...

Düzcepor taraftarları adına dün bir basın toplantısı düzenleyerek ilk yarının değerlendirmesini yapan Ümit Keleş, ikinci devre yapılacak bilinçli transferlerle Düzcespor’un şampiyon olacağına inandığını söyledi.

İlk yarıyı 2. bitirmelerinden dolayı futbolcuları kutlayan Keleş, taraftarla Kemer’e gitmediği için maçın beraberlikle bittiğini savundu. Takımdan ayrılan futbolcuların neden yollandığını sorgulayan Keleş, Düzcespor Başkanı’nın işi sıkı tutması gerektiğini söyledi.

Taraftarın küstürülmemesi gerektiğini ifade eden Ümit Keleş, taraftarla ilgili olarak geçen seneki hataların yapılmayacağı sözünün verilmesine rağmen sözlerin tutulmadığını belirtti. Keleş, devre arasında bilinçli transfer yapılması halinde takımın play off oynayacağını kaydetti.

 

 

Özgür, Soner ve Gökhan gibi bazı futbolcuların gönderilmesi ile ilgili eleştirilerde bulunan Keleş, hepsinin takıma katkı sağladığını söylerken, 1 kişilik scout ekibinin yeterli olmadığını belirtti.Sportif Direktör Habib Şenol Yılmaz’ın da sözünde durmadığını söyleyen Keleş, Serkan Verep’in de Başkanı rencide etmemek için Yılmaz'ın dediklerini yaptığını iddia etti.

Taraftarlar adına konuştuğunu söyleyerek, Başkan Mehmet Saygun’un çabaları için, “boşa gitmesin” diyen Keleş, taraftar olarak İskender Hoca’nın yanlış yolda olduğunu düşündüklerini belirtti ve “ başkanın kıymetini bilelim. İyi giden bir şeyi kötüye çevirmeyelim. Alacakları topçular inşallah bu topçular gibi şahsiyetli olur. Savaşırlar, inşallah şampiyon oluruz.” Dedi.

Keleş, taraftar için maçlara otobüs kaldırılması talebini de iletti.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU