KONGRELERLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN YORUM

...

Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanı Faruk Özlü’nün danışmanı; AK Parti eski Düzce İl Başkanı Saim Tut, yaklaşan AK parti kongreleriyle ilgili ilginç yorumlarda bulundu.

Bu yıl sonuna kadar tamamlanacak AK Parti  il, ilçe ve  belde teşkilatlarının yenilenmesiyle ilgili kongre sürecini değerlendiren danışman Saim Tut, “ Reis her ne derse desin, AK Parti içersine ona rağmen çöreklenmiş bir kütle-ur- istenen ve beklenen değişimin oluşmasına asla izin vermeyecektir “ yorumunda bulundu.

 

 

İşte Saim Tut’un sosyal medya hesabından yaptığı şaşırtıcı yorumlar:

REİS ELEŞTİRİYOR KİMSE ÜZERİNE ALINMIYOR

“ Şimdi, bu işleri biraz bilirim ben... Reis yenilenme diyor; yorulanlar değişmeli, metal ve mental yorgunluk var, atalet var, teşkilatlarda büyük revizyonlara gitmeliyiz diyor. Güzel temenniler bunlarda ,  hiç kimse kendisi adına bu eleştirileri kabullenmiyor. Herkes ''Reis çok doğru söyledi, hakikatli konuştu, hadiseyi ne güzel çözdü... '' diyor da, kendi üstüne alınmıyor.

SADECE TEŞKİLATLAR DEĞİL, SEÇMEN KİTLEMİZ DE İSTEKSİZ

Zor bir dönemeç... Üstelik yorgunluk ve heyecansızlık sadece başkanlarda, teşkilatlarda, resmi organlarda da değil.. Seçmen kitlemiz ve açık destek noktasındaki partililer de yorgun ve isteksiz.. Bu işi iyi yapabilecek dürüst, namuslu, vatansever ve iyi yetişmiş kesimler bu işlere hiç bulaşmak istemiyorlar... Reis her ne derse desin, AK Parti içersine ona rağmen çöreklenmiş bir kütle-ur- istenen ve beklenen değişimin oluşmasına asla izin vermeyecektir.. Yazık...

Bir Ak Partili olarak Saim Tut’un yaptığı bu yorumlar Düzce’de tek ilçede başkan değişikliğine gidilmesini akıllara getirirken, Tut’un hangi Ak Partilileri işaret ettiği merak edildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar3
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU