AKÇAKOCA’DA KAFA KARIŞTIRAN GELİŞME!

...

Dergah  Akça’nın yeniden ilçe başkanı olarak atandığı AK Parti Akçakoca  İlçe Başkanlığı kongresi ertelendi. Kongrenin 14 Ekim’e ertelendiği duyumu alınırken, genel merkezin İlçe Başkanlığı için değişiklik düşünmesi nedeniyle bu kararı almış olabileceği konuşulmaya başlandı.

 

 

Daha önce 10 Eylül  tarihinde yapılacağı açıklanan AK Parti Akçakoca  İlçe Başkanlığı kongresi ertelendiği bildirildi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından 10  Eylül  2017 Pazar günü yapılması kararlaştırılan Adalet ve Kalkınma Partisi Akçakoca  İlçe Başkanlığı Kongresinin,  14 Ekim 2017 Cumartesi gününe ertelenme kararı ile ilgili hiç bir açıklama yapılmaması kafaların yeniden karışmasına neden oldu.

Hikmet Keskin tarafından tek aday olarak açıklanan Dergah Akça ile gidilecek kongrenin,  neden ertelendiği açıklanmazken, AK Parti’ye yakın kaynaklar tarafından erteleme kararının Ak Parti Genel Merkezi tarafından alındığı belirtilirken, ertelenme sebebinin açıklanmaması da manidar bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin bugün yaptığı açıklama ile,  ilçe kongre tarihlerinde revizeler yapıldığını bildirdi, Keskin, “ Kesinleşen kongre tarihlerimiz şu şekildedir: 16 Eylül Cumartesi Kaynaşlı, 17 Eylül Yığılca, 23 Eylül Çilimli, 24 Eylül Cumayeri, 30 Eylül Gölyaka, 1 Ekim Gümüşova, 14 Ekim Akçakoca ve son olarak da 15 Ekim’de Merkez İlçe kongrelerini yaparak ilçelerimizin kongre sürecini tamamlayacağız” dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU