İLK GÜNDEM MADDESİYDİ

...

Belediye meclisinin dün akşamki meclis toplantısında ilk gündem maddesi başkan yardımcılığı değişikliydi. Yeni başkan yardımcısı Badur ve eski başkan yardımcısı Caymaz’ın  yan yana oturduğu toplantıda Meclis Başkan Vekili Salih Keskinli, görev değişikliği ile ilgili olarak “ görevden alma ve istifa” olmadığını söyledi.

 

 

Düzce Belediye Meclisi Eylül ayı birinci birleşimini yaptı. Meclis Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında toplanan Mecliste 9 gündem maddesi ele alındı.

Geçtiğimiz kurban bayramı öncesinde toplu taşımanın ücretsiz olması talebinin bayramda yerine getirilmesi nedeniyle meclise teşekkür eden MHP Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, okulların açılacağı 18 Eylül pazartesi günü de toplu taşımanın ücretsiz olmasını talep etti.

Düzce Belediyesi’nde yaşanan şok gelişme ile geçtiğimiz günlerde meclis üyesi Kadir Badur’un belediye başkan yardımcılığına getirilmesi de gündeme geldi. Başkan Vekili Salih Keskinli , görevinden istifa eden başkan yardımcısı Murat Caymaz’a teşekkür ederken, Caymaz’la ilgili yaşanan gelişmede görevden alınma ya da istifa söz konusu olmadığını belirtti.

Meclis Başkan Vekili Keskinli, Meclis gündeminin birinci maddesinde yer alan ‘Belediye Üst Yönetici Kadrosuna Yapılan Atama’ konusuyla ilgili olarak Meclisi bilgilendirdi. Keskinli, belediye başkan yardımcılığında görev değişikliğine gidildiğini ifade etti ve

Keskinli‘ 2014 tarihinden bu yana Belediye Başkan yardımcılığı görevini yürüten Sayın Murat Caymaz’a teşekkür ediyoruz. Görevden alma ya da istifa söz konusu değildir. Görev değişikliği yapılmıştır. Yeni Başkan Yardımcısı Sayın Kadir Badur’a da görevinde başarılar diliyoruz’ dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU