TURİZMDE ŞAŞIRTAN HİZMET

...

Düzce’ye gelen yerli ve yabancı turistlere hizmet vermesi için Valilik bahçesine kurulan Turizm Danışma Ofisi hafta sonları kapalı. Vatandaşlar, daha çok hafta sonu gelen turistlere danışma bürosundan bilgi verilmeyecekse açılmasının ne anlamı var” diyerek, büronun kapalı olmasını eleştirdiler. 

 

 

Düzce’ye gelen yerli ya da yabancı günü birlikçi ya da uzun süreli kalacak olan turistlere konaklama noktaları, ilin tarihi, doğal ve kültürel zenginliği ile ilgili bilgilendirmek amacıyla  Valilik bahçesine turizm danışma bürosu açıldı.

Yine Valilik bahçesinde büronun hemen önüne konulan hilal şeklinde de ekranda Düzce’nin doğal ve tarihi güzelliklerinin yer alması, turizm ve Düzce’nin tanıtımı açısından güzel bir adım olarak değerlendirilmişti ancak turizm bürosunun çalışma sistemi  şaşkınlık yarattı.

Hafta içi her gün açık olan turizm danışma bürosunun hafta sonları kapalı olmasına anlam veremeyen vatandaşlar haber merkezimizle bu ayrıntıyı paylaşarak, hafta sonları Düzce’nin doğal güzelliklerini görmek için şehre gelen günü birlikçi turistlere hizmet vermedikten sonra bu büronun açılmasının ne anlamı olduğunu sordular.

Vatandaşlar ayrıca, Düzce Kültür Turizm İl Müdürlüğü resmi internet sitesinde sadece müdürlüğün ve Akçakoca turizm danışma bürosunun iletişim bilgilerinin olduğunu, Düzce turizm bürosunun iletişim bilgilerine ulaşamadıklarını söylediler. 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU