ATAŞ’TAN TEŞKİLATLARA ULTİMATOM

...

Ak Parti Düzce Genişletilmiş il divan toplantısı yapıldı. Divan toplantısına katılan Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa Ataş, AK Partinin kartvizit partisi olmadığını belirterek Türkiye sevdası taşımayanların, AK Parti ile bütünleşemeyenlerin kartvizitlerinde yazsın diye AK Parti yönetimlerinde yer almayacağını ifade etti. Mustafa Ataş; “Partimizin Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız bile 18 saat çalışırken 1 saatini partisine ayıramayanların AK Partide işi yoktur. İstifa etsinler yerlerine işini layıkıyla yapacak birileri gelir” dedi.

 

 

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya AK Parti Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa Ataş, milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Yönetim kurulu üyeleri AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe ve belde belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kuruluları ile kadın ve gençlik kurulları ile, partililer katıldı.

 

DÜZCE PİLOT İL

Gençlerin tezahüratları altında kürsüye çıkan Mustafa Ataş, 2019 seçimlerinin Türkiye’nin gelecek yılları için önem arz ettiğini ifade ederek seçimler için çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi. AK Partili sandık müşahitleri sisteminde yeni bir uygulamaya gideceklerini de söyleyen Mustafa Ataş, sandık başlarında 3+3+3 sistemini oluşturacaklarını söyledi. Türkiye’de ilk uygulamanın ise Düzce’de olmasını arzu ettiğini söyledi. Mustafa Ataş; “2019 Yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri büyük önem taşıyor. Hem Türkiye’nin gelecek vizyonu açısından hem de AK Parti açısından. Ülkemizi yönetecek kişiyi seçebilmek için yüzde 50 artı 1 oyu bulmamız gerekiyor. Bunun için çalışmalara başladık. Sandıkların başında duracak arkadaşlarımız ile ilgili olarak aklımızda bir uygulama var. Planlamasını yaptık. Bu uygulama için Düzce’yi pilot il yapalım istiyoruz. Nedir bu sistem, 3+3+3 yani ana kademeden 3, kadın kollarından 3 ve gençlik kollarından 3 kişi her sandığın başında duracak. Sistem bu” dedi. Ardından İl Başkanı Hikmet Keskin’e seslenen Ataş, uygulamanın yılbaşına kadar bitirilmesini istedi.

 

“9 SEÇİM KAYBETTİN, SENDE Mİ EŞİNİ DÖVDÜN”

Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa Ataş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylediği “İş bulamayan işsizler stresle ev geldiklerinde eşlerini dövüyor” sözlerini sert sözlerle eleştirdi. 

Ataş, "Acaba bugüne kadar girdiği tüm seçimlerde, seçim sonuçları iyi çıkmayınca kendisi de gidip hanımına şiddet mi uyguladı? Sandıkta başarıyı göremeyince hırsını hanımından mı aldı? Merak ediyoruz. Herhalde kendi uygulamaları böyle ki sıkıştığı zaman, siyasi noktada bir şey üretemeyince demek ki hırsını gidip evden alıyor. Şimdi de kalkıp 'İşi bozuk olan kişi gidip hanımına şiddet uyguluyor.' diye seviyesizce, saçma sapan bir cümle kullanıyor." ifadelerini kullandı.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU