ÜLKE ÇAPINDA ANKET

...

Belediye Başkanları Birliği tarafından tüm ülke çapında başlatılan ‘En beğenilen belediye başkanı’ yarışması için oy kullanma süreci başladı. Ödüle layık görülen belediye başkanları 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

 

 

Belediye Başkanları Birliği tarafından ‘Yılın En Beğenilen Belediye Başkanı’ seçiliyor. 2 aşama halinde gerçekleştirilecek oylamanın ilk aşamasında 01 Ocak ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında kendi bölgesinde birinci seçilen belediye başkanları daha sonra ikinci aşamada Türkiye birinciliği için yarışacak. 01 Şubat ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında ise Türkiye birinciliği için gerçekleştirilecek oylamada sıralamaya giren başkanlar, 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

En beğenilen büyükşehir belediye başkanı, en beğenilen il belediye başkanı, en beğenilen metropol ilçe belediye başkanı, en beğenilen ilçe başkanı ve en beğenilen belde başkanı olmak üzere toplam 5 kategoride gerçekleştirilecek yarışmada, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap için oy kullanılacak. 

En beğenilen belediye başkanını seçmek için Belediye Başkanları Birliği’nin resmi sitesi olan  www.baskanlarodul.com linkinden oy kullanılabilecek. 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU