DÜZCE’YE KATKI SAĞLAYACAK

..

Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah dereci, bu yıl içinde Düzce’de yapılması planlanan 11 organizasyonda Düzce’ye 3 bine yakın sporcu geleceğini söyleyerek, bu sporcuların Düzce’ye de önemli bir ekonomik girdi ve tanıtım katkısı sağlayacağını vurguladı.

 

 

Türkiye Okullar arası Masa Tenisi Gençler Grup müsabakası kalıcı konutlar kapalı spor salonunda başladı.

Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, şampiyona hakkında bilgi verirken,  14 İl.’den 108 sporcu geldiğini söyledi. Dereci bu tür şampiyonaların Düzce’ye katkı sunduğunu vurgularken, yıl içinde yapılacak 11 organizasyonun da bu açıdan önemli olduğuna dikkat çekti.

Dereci, “ bu yarışmalar ülkenin değişik yerlerinde yapılıyor. Bir bölge de Düzce oldu. Bu sene faaliyetlerimizin 2. si oluyor. Bu sene  11 faaliyet yapacağız, il dışından gelecek gruplarla birlikte. Geçen yıl 7 faaliyet yapmıştık. Salonumuzun faaliyete girmesiyle beraber faaliyetlerimiz arttı. Akçakoca’daki salonumuzun da hizmete girmesiyle birlikte çift merkezimiz olacak. Tesisleşmenin getirdiği nimetler bunlar. Önümüzdeki turnuvalarda 250 sporcu gelecek, bu da Düzce’ye katkı sağlayacak. Bu tip faaliyetlerimiz artarak devam edecek. 11 etkinlikte toplam 3 bine yakın sadece sporcu gelecek. Bunlar 3ile 5 gün arasında burada kalacaklar. Bunların Düzce’ye girdisini siz hesaplayın.” Dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU