SLOGANLARI: GELECEĞİN ALTIN ORDUSU

...

Ankara Düzceli İşadamları Ve Sosyal Hizmetler Birliği kuruluyor... Düzceli işadamı Yaşar Saygun ve gazeteci Ali Kurt’un çalışmalarını birlikte yürüttüğü vakıf, Ankara da kurulacak.

 

 

Ankara'daki işadamları ve bürokratların yanı sıra Düzce deki işadamlarının da görev yapacağı vakıf çok kapsamlı hizmetlerin altına imza atmayı hedefliyor. İlk hizmet yılını projeler ve tanıtım yılı olarak geçirecek olan vakıf Ankara ile Düzce arasında bir köprü görevi üslenecek.

Vakıfın projeleri arasında, Düzce’den Ankara’ya Üniversitelere gelen öğrenciler için Düzceliler Öğrenci Yurdu yapılması yer alırken, çok kapsamlı bir şekilde organize edilmesi planlanan Öğrenci Yurdu Külliyesinde ; Düzce den Ankara ya gelen Hasta ve yakınları içinde bir misafirhane olacak.

Milletvekilleri , Düzce 'den gelen Belediye Başkanları ve bürokratlara rahat çalışabilmeleri içinde bir Siyasi Büro yapılacak.

Düzcespor Anadolu Temsilciliği bürosu açılacak ve bu temsilcilikle Düzcespor’un alt yapısındaki futbolcuların Anadolu'ya, Anadolu’daki takımların gözde futbolcularının Düzcespor’a kazandırılması için çalışmalar yapılacak.

Ayrıca Ankara’da okuyan öğrenci ve Ankara’da ikamet eden ailelerin çocukları da burada eğitilip dinlenme ve eğlenebilme ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Vakfa üye olmak ve  yönetimde hizmet vermek isteyen Ankara ve Düzce’deki işadamları, bürokratlar, Yaşar Saygun ve Ali Kurt’la iletişime geçecekler.

Ankara'daki Düzceliler olarak “Geleceğin Altın Ordusunu Kuruyoruz.” Sloganı ile yola çıkacak vakıfa Düzcelilerin katkısı bekleniyor.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU