ŞİŞMAN: BİZ BU OYUNU BOZACAĞIZ

...

Türk Eğitim Sen Düzce Şube Başkanı İsmail Şişman, 80 milyon Türk’ün, Afrin’de yürütülen harekatta Mehmetçik’in yanında olduğunu söyledi, PKK kisvesi altında başımıza çöreklenen emperyalist ülkelerin Türkiye’ye diz çöktüremeyeceğini belirterek, “ bu bir vatan mücadelesidir.” Dedi.

 

 

Afrin’de ordumuzun yürüttüğü Zeytin Dalı harekatı devam ederken, Kamu Sen’e bağlı sendikalar basın açıklaması yaparak devletin ve askerimizin yanında olduklarını bildirdiler.

İstiklal Marş'nın okunmasıyla başlayan basın açıklaması öncesinde tüm şehitlerimiz ve Afrin'deki askerlerimiz için hep birlikte dua edildi.

Türk Eğitim Sen Düzce Şube Başkanı İsmail Şişman yaptığı açıklamada, “Mete Han’dan beri Türk Ordusunun yanındayız” derken, yüzyıllardan beri emperyalistlerin hedef tahtasındaki Türkiye’nin bir büyük saldırı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

Şişman, “ Yaklaşık 30 yıldır merhale merhale yurdumuzu kuşatan şer güçler maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla, Türk milletini zayıflatmak, yıpratmak ve son darbeyle yok etmek, tarih sayfasından silmek üzere ortaya koydukları planlarını devreye sokmuşlardır. Milletimiz ve binlerce şehidimizin kanıyla sulayarak vatan yaptığımız bu topraklar, hainlerin, bebek katili terör örgütlerinin, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmıştır.” Dedi.

Kahraman Mehmetçik’in Afrin’de yürüttüğü harekatın, ürk Milleti üzerinden İslam’ı boğma amacındaki alçaklara karşı yapılan bir harekatı olduğunu belirten Şişman, Kurtuluş Savaşında Yunan kisvesi altında 7 düvelle savaşan Türkiye’nin bugün de PKK kılığına girmiş boğazımıza sarılmış olan kahpe emperyalist güçlerle savaşmakta olduğunu dile getirdi.

Şişman, “ Sakarya, Dumlupınar, İnönü bizim için ne anlam ifade ediyorsa  Elbab, Afrin, Münbiç, Sincar ve Kandil de aynıdır. Bugün Mehmetçik cephede Türk Milleti’nin kaderini yeniden yazmakta, bu topraklarda yetişecek fidanlar için göğüslerini, Amerikan roketlerine, Alman füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmektedir.” Şeklinde konuştu.

“ Biz bu oyunu bozacağız” diyen Şişman, Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışanlar hadlerinin bildirileceğini söyledi.

Şişman, “ Hepimiz bir Mehmet’iz, askeriz, 7 düvele yeteriz. Birkaç çapulcuya maşa olarak kullanıp Türk’e diz çöktüreceklerini sananlar bilsin ki, her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek atıyor. Türk Askeri’nin ayak sesleri, dünyanın dört bir yanında düşmanın uykusunu kaçırıyor, hainlerin kulaklarında yankılanıyor.” İfadelerini kullandı.

Bugün 80 milyonun şehadet şerbetini içmeye hazır olduğunu söyleyen Şişman, “ Bu bir vatan mücadelesidir” diyerek, vatan için millet için alacakları her kararda devlet büyüklerinin  arkasında askerimizin yanında olduklarını dile getirdi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU