MİNİKLERDEN ASKER ABİLERİNE DESTEK

...

Zeytindalı Harekatı kapsamında Afrin’e operasyon düzenleyen Kahraman Türk Askerlerimiz için bir destek de Şükran Öney Anaokulundan geldi.

 

 

Minik Öğrenciler ailelerinin desteği ile asker ağabeyleri için aldıkları hediyeleri anaokuluna getirdiler. Okulda Öğretmenleri ve okul personeli tarafından tek tek özenle, dualarla  paketlenen ürünler ve minik öğrencilerin asker ağabeylerine olan duygularını yansıtan mektuplar ve resimlerde paketlere eklenerek Afrin’deki askerlerimize ulaştırılmak üzere yola çıktı.

     

Okul Müdürü Emine Taşlı yaptığı açıklamada, “ Ülkemizin güvenliği ve huzuru için harekatta görev alan Şanlı ordumuzun kahraman askerlerimizin her ihtiyacının en güzel şekilde karşılandığını hiçbir şeye ihtiyaçlarının olmadığını biliyoruz. Buradaki en önemli amacımız minik yüreklere vatan sevgisi aşılamak, İçinde bulunduğumuz bu sürecin idrakı içinde olmalarını sağlamak hem de Kahraman askerlerimize moral desteği sağlayarak her zaman dularımızda olduklarını belirlemek amacıyla bu çalışmayı  anaokulumuzda gerçekleştirdik“dedi.

    Hazırlanan paketler Minik öğrencilerin hep bir ağızdan yaptıkları dualar ile gönderildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU