KATIRCIOĞLU KONGREYE DAVET ETTİ

...

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatının 1. Olağan Kongresi 4 Mart Pazar günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde saat 14:00'te yapılacak. İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu tüm Düzcelileri kongreye davet etti. Katırcıoğlu, iktidarın Suriye politikasını eleştirirken, Ak Parti İl MHP arasındaki ittifakı sorguladı, “ Sandık sonuçlu mu terörü bitirme amaçlı mı,  ilk adımını görelim, İmralı canisini ipte sallandırsınlar” dedi.

 

 

İYİ  Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu Afrin Zeytindalı Operasyonun da Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan askerlerimize acil şifalar diledi. “ Dua’larımız Afrin Harekatında terör örgütlerine kan kusturan kahramanlarımızladır” dedi.

 

YANLIŞ POLİTİKADAN ISRARLA VAZ GEÇİLMİYOR

Katırcıoğlu Suriye Politikasını eleştirerek, “Akp iktidarının Suriye politikası başladığı günden itibaren yanlıştır. Yanlış politikadan doğru sonuç alınması imkânsızdır. Ne tuhaftır ki Akp yanlış olan bir politikadan ısrarla vazgeçmemektedir.  Akp iktidarı olması gerekeni yapmalı ve Suriye’nin meşru hükümeti ile ilişkileri düzeltmelidir. Türkiye lehine oluşacak tek durum Suriye’nin toprak bütünlüğünün sağlanmasıdır.” şeklinde konuştu.

 

SANDIKTA SONUCU BEKLEMEYİZ...

Son günlerde  Ak Parti’nin ‘’milli’’ bir söylem üzerinden siyaset anlayışına yöneldiğini söyleyen  Katırcıoğlu,  amacın Milliyetçi seçmende algı oluşturmak olduğunu savundu.

Katırcıoğlu, “ Milliyetçi seçmen bilinçlidir. Milliliğin, öncelikli olarak; Ülkenin,Milletin, Devletin menfaatini ve çıkarlarını esas aldığını çok iyi bilirler. Şahısların,partilerin çıkarlarına yönelik algı  amaçlı mevsimlik milliyetçilik rüzgârlarına kapılmazlar.  Akp sürekli olarak terörün ‘’beka meselesi’’ oluşturduğunu söylemektedir. Şayet bu durum doğruysa ve bu beka sorunundan bizi Akp kurtaracaksa; bu sorunun ne zaman oluştuğunu, kimlerin göz yumduğunu, soruna sebep olan örgütlerin hangileri olduğunu ve bu sorunu kimin nasıl çözeceğini açıklamak zorundadır. Aksi durumda ‘’beka meselesi’’ sözü içi boş bir iddia olarak kalacaktır. İyi Parti olarak böyle bir sorun görürsek herkes emin olsun laf konuşmaz, sandıktan sonucunu beklemez ve Kuvay-ı Milliye Ruhumuzla gereğini yaparız.” ifadelerini kullandı.

 

İTTİFAKIN İLK ADIMINI GÖRELİM

16 Nisan Referandumunda Cumhurbaşkanının ‘’idam önüme gelirse onaylarım’’ sözünü hatırlatan Katırcıoğlu, “İttifakın ilk adımını görelim ve İmralı canisini ipte sallandırsınlar. Böylece milli ve yerli ittifak sandık sonuçlu mu yoksa terörü bitirme amaçlı mı herkes görmüş olacaktır” dedi.

 

İL BAŞKANLIĞINA DEVAM

4 Mart 2018 Tarihindeki İYİ Parti Düzce 1. Olağan Kongresine Düzcelileri davet eden Katırcıoğlu,  il ve ilçe kongrelerini tamamlayan partinin 1 Nisan 2018'de büyük kurultayını da gerçekleştireceğini bildirdi.

Katırcıoğlu, "Biz bugüne kadar bir çok çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. 21 Şubat tarihinde sayın genel başkanımız ile yaptığımız görüşmede, kendilerine kurucu il başkanlığı görevimi yerine getirdiğini arz ettim. Kendisi de  bizimle yola devam edeceklerini bildirdiler. 4 Mart 2018 tarihinde birinci olağan kongremizi gerçekleştirerek 1 Nisan'da yapacağımız Büyük kurultaya hazırlıklarımızı tamamlamış olacağız. Çok  sevgili Düzceliler ve İYİ Parti mensuplarını ve partimizin çalışmalarını yakından görmek isteyen bütün Türkiye sevdalılarını 4 Mart tarihindeki Saat 14:00'te Belediye Kültür merkezinde yapılacak olan kongremize davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU