DOSOD BÜYÜK ORGANİZASYONA HAZIRLANIYOR

..

Türkiye Otomobil Sporlarının Düzce Temsilciliğini yapan DOSOD olağan kongresinde yeniden başkan seçilen İsmail Aydın, önümüzdeki dönemde kulübün en önemli faaliyeti olarak 7-8 Nisan tarihlerinde Türkiye Trial şampiyonasının Düzce’de yapılacağını bildirdi.

 

 

Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü DOSOD geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştirdi. İsmail Aydın’ın yeniden başkan seçildiği kongreyle kulüp 2018 planlamasını da yaptı.

DOSOD Başkanı İsmail Aydın, yeni yönetim olarak organizasyonlara devam edeceklerini söylerken, 7-8 Nisan’da 2018 sezonu Türkiye trial şampiyonası 1 ayağının  DOSOD imzasıyla Düzce'de yapılacağını duyurdu.

Aydın, “ Trial yarışında geçen seneden Türkiye birinciliğimiz var. Bu sene de güzel bir organizasyon yapıp Düzce’nin tanıtımına katkı sağlamaya çalışacağız. Güzel bir ekibimiz, güzel bir enerjimiz var. Başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Baharın gelmesiyle sosyal projelere ağırlık vereceğiz. Birkaç çalışmamız var. “ derken ulusal bazda olacak trial yarışlarına Türkiye’nin çeşitli illerinden sporcuların katılacağını, Düzce’nin tanıtımı noktasında başarılı bir organizasyon olacağını belirtti.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU