EMEKLİ BÜYÜKELÇİ ADAY ADAYI

...

Emekli Büyükelçi Hasan Servet Öktem CHP’den Düzce Milletvekili aday adayı oldu. Öktem, Ak Parti’nin Türkiye’nin imajını zedelediğini söyledi, dışarıdan bakıldığında ülkenin durumunun rezalet olduğunu belirtti.

CHP’den Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Emekli Büyükelçi Hasan Servet Öktem , bugün il teşkilatında düzenlenen toplantıyla hem teşkilatla hem de basınla tanıştı. Her zaman Düzce ile gurur duyduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Öktem, emekli olduktan sonra Düzce’ye dönerek çevresindekilerin ısrarı ile siyasete atıldığını dile getirdi.

İktidar partisinin politikalarını eleştiren Öktem, Ak parti’nin Türkiye’nin imajını zedelediğini söyledi.

Öktem, “ Ak parti maalesef Türkiye’nin dışarıdaki imajını da görüntüsünü de son derece lekeledi, yerlere indirdi.  Dışarıdan Türkiye’ye bakınca görülen şey rezalet, her şey berbat. .Şimdi dünyada en çok beğenilmeyen liderler kimlerdir derseniz, İsviçre dünyanın en barışçıl, en medeni ülkesi, bir barış mitingi yapılıyor, 3 liderin resmini almışlar üzerine çarpı koymuşlar. Birisi Amerika, birisi Rusya devlet başkanı diğeri maalesef bizim Cumhurbaşkanımız.” Dedi. 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar2
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU