EN KISA SÜREDE BİTEN YATIRIMDI AMA…

...

Düzce’nin en kısa sürede biten yatırımı olarak dikkat çeken Teknopark binası ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre geçtiğimiz Aralık ayında hizmete açılan Teknopark binasının müteahhidi parasını hala alamadı.

 

 

İnovasyon, girişimcilik, Ar-Ge ve üniversite-sanayi işbirliği alanlarında bölge için önemli katma değer oluşturan Düzce Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin yeni Kuluçka ve Yönetim Merkezi Binasının açılışı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün de katılımıyla geçtiğimiz Aralık ayında yapılmıştı.

Kurulduğu günden bu yana bölgede yükselen değer olarak dikkat çeken.Düzce Teknoparkın inşaatı en kısa sürede biten yatırımlardan biri olarak dikkat çekmişti.  

Ancak Aralık ayında hizmete açılan Teknoparkın inşaatının tamamlanmasının üzerinden yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen inşaatı yapan müteahhit hala parasını alamadı.

Düzce’nin dışarıdan gelen ve işlerini yarım bırakan bir çok müteahhitten çok çektiği bilinirken, işini zamanında bitiren Düzceli müteahhide ise parasının hala verilmemiş olması kafaları karıştır. Bu kez yarım kalan değil övünülen bir yatırımda, müteahhit Düzce’ye değil Düzce müteahhidine yanlış yaptı.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU