ARSLAN BEYKÖY’DE DE HELALLİK İSTEDİ

...

Düzce Milletvekili Fevai Arslan dün akşam Beyköy’de katıldığı iftarda yine helallik istedi, 24 haziran seçimleri için aday gösterilen 3 ismin bayrağı kendisinden daha iyi taşıyacaklarına emin olduğunu söyledi.

 

 

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde aday gösterilmeyen Düzce Milletvekili Fevai Arslan, zaman zaman  partisinin seçim çalışmalarına destek veriyor.

Dün akşam Bakan Faruk Özlü ile birlikte Beyköy Belediyesinin düzenlediği halk iftarına katılan Arslan, “ Bu topluluğu burada bulmuşken, hem teşekkür etme hem de bayramınızı kutlamak istedim” diyerek söze başladı, helallik istedi, helallik verdi.

Arslan, “ Biz uzun yıllar, partimizin kurulduğundan beri görev yaptık, hep beraber yaptık. Her seçimde geldik sizlerden oy istedik. Hiçbir zaman bizim boynumuzu bükmediniz. Hepinizden Allah razı olsun. Görev esnasında sizlerin işlerinizi göremediklerimiz vardı, gördüklerimiz vardır, belki kalbini istemeden de olsa kırdıklarımız vardır. Ben sizlerden helallik diliyorum. Benden yana bir şey varsa helal olsun.” Dedi.

Milletvekili adaylarına destek çağrısında bulunan Arslan, milletvekili adayları Çakır, Keşir ve Çabuk’un, bu bayrağı kendisinden daha iyi taşıyacaklarına emin olduğunu söyledi.

Arslan, “ 24 hazirandan sonra Numan kardeşimize, Ayşe Keşir’e ve Fahri Çakır’a görevi devredeceğiz. Kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah bizlerden çok daha iyi bu bayrağı taşıyacaklarına eminim. Bizlere nasıl sahip çıktıysanız, bu arkadaşlarımıza da sahip çıkmanızı sizlerden istirham ediyorum. Bizlere nasıl destek verdiyseniz onlara da aynı desteğin süreceğine eminiz. Beyköy oy oranı bakımından her zaman en yüksek yerlerimizden bir tanesi. Bu seçimde biraz daha artırarak istiyoruz. Neden istiyoruz, çünkü inşallah Sayın Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan 1. turda seçilecek. Amma kuvvetli de bir parlamento lazım. Bu parlamentoyu sağlamak sizlerin elinizde. İnşallah Düzce’yi yine 3-0 yapıp,3 milletvekili olarak temsil edileceğiz. Bundan yüreklerimizle eminiz.” Şeklinde konuştu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar5
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU