BAŞARILI ÇALIŞMAYI YEREL SEÇİMLERDE DE BEKLİYOR

...

 

16 Yıl sonra Düzce’den bir milletvekili çıkartan MHP Düzce teşkilatı ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli özel olarak ilgilendi. Milletvekili kaydı ve yemin töreni için Ankara’ya çıkartma yapan MHP Düzce teşkilatı Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin özel ilgisi ile karşılandı.

 

 

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana ilk defa Düzce’den bir milletvekilini meclise gönderen MHP Düzce Teşkilatı, başarısının meyvelerini toplamaya devam ediyor. Ümit Yılmaz’ın milletvekilliği kaydı ve Düzceli vekillerin yemin törenini izlemek üzere Ankara’ya çıkartma yapan MHP Düzce İl Yönetimi, Meclis’te Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi de ziyaret etti.

Devlet Bahçeli’nin odasında meclis’te 27. Dönem’in ilk günü olması nedeniyle yoğunluk yaşanırken Türkiye’nin her yerinden gelen MHP’liler MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yoğun ilgi gösterdi. O yoğunluk arasında Devlet Bahçeli, Düzce MHP teşkilatıyla özel olarak ilgilendi.

Alınan bilgilere göre 16 yıl sonra Düzce’den ilk defa milletvekili çıkartmanın mutluluğunu dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Düzce halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti selam söyledi,başarılı çalışmanın önümüzdeki yıl yapılacak olan Yerel seçimler içinde beklediğini dile getirdi. Devlet Bahçeli; “16 Yıl sonra Düzce’den bir vekili meclise gönderdiniz. Bu bir başarıdır. Bu başarının mimarı olan Düzce teşkilatında görev alan emek veren tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Bu başarının ardından MHP Düzce Teşkilatından yerel seçimlerde de aynı tempoda çalışarak daha başarılı bir sonuç bekliyorum. Sizler vasıtasıyla Düzceli bütün hemşerilerime selam ve sevgilerimi yolluyorum” dediği öğrenildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar3
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU