BOLU DA ‘KÜLTÜR’LENİYOR

...

Düzce’de özel okulların öncülüğünü yapan Özel Kültür Eğitim Kurumları, Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisesi adı ile artık Bolu’da. 20 yıllık eğitim tecrübesiyle Düzce’de faaliyet gösteren Kültür Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim yılında Bolu’da Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisesi adı ile hizmet vermeye başlayacak.

 

 

Düzceli iş adamı ve Düzce Kültür Eğitim Kurumları kurucusu Hasan Aktürk tarafından açılan Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisesi açılışına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay başta olmak üzere Düzce ve Bolu’nun önde gelen simaları katıldı.

Kurduğu uzman eğitim kadrosu ve başarılarıyla Düzce’de adını duyurmuş olan Kültür Eğitim Kurumları, aynı özveriyle Bolu’da eğitim vermeye devam edecek.

Abant yolu üzerinde eski adıyla Tarık Somer İlköğretim okulunun tadilat edilerek temiz çevre ve ferah bina yapısıyla Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisesi olarak hizmete başladı.

Akademik eğitimi öne alan, sosyal ve kültürel faaliyetle desteklenen öğrenciler İstanbul, Düzce ve Bolu’dan gelen güçlü eğitim kadrosuyla 2018-2019 öğretim yılında Bolulara hizmet verecek.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar2
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU