Akçakoca Kitap Günleri başlıyor

Akçakoca Kitap Günleri başlıyor

Akçakoca Kitap Günleri 13 Ocak Cumartesi günü başlıyor. 
Kültür Kentler Birliği Platformu tarafından düzenlenen Akçakoca Kitap Günlerinde ilçenin tanınmış simalarından Nazmi Kal ile Hüsamettin Kaya?da kitaplarını tanıtıp imzalayacaklar. Akçakoca Kitap Günleri Sky Tower Deluxe Otel'de 13 Ocak Cumartesi günü başlayacak ve 21 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek. Etkinlikte yazarlar, Gülseren Akdaş ve Hasibe Özcan Özbiçer'de okurlarıyla buluşacak.


Kültür Kentler Birliği Başkanı Hakkı Gümüştaş, özellikle Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteğini almaktan mutlu oldukları söyledi. Gümüştaş, bugüne kadar Ege bölgesinin birçok şehrinde çeşitli etkinlikler yaptıklarını ifade eden Gümüştaş, Akçakoca?da ki potansiyel yazar ve şairlerle birlikte, şehirdeki okur kitlesiyle tanışmayı amaçladıklarını belirtti.
Akçakocalı Nazmi Kal, kitap günlerinde ?Atatürk?ün Diktiği Ağaçlar? ve ?Atatürk?ten Duymadığınız Anılar? isimli kitaplarını imzalayacak. Yazar Hüsamettin Kaya ise etkinliğe ?Çocuk İsimleri Ansiklopedisi? adlı kitabıyla katılacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.