MECLİS ÜYELERİYLE İSTİŞARE

MECLİS ÜYELERİYLE İSTİŞARE

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Meclis üyeleri ile parti il binasında toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Dursun Ay da katıldı.İl Başkanı Keskin, geçmiş dönemlerde belediye ile teşkilat arasında yaşanan kopukluğun yaşanmayacağı mesajı vererek, teşkilat ile belediye arasındaki uyumun en üst seviyeye çıkaracaklarını söyledi.

 

 

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve AK Parti Belediye Meclis üyeleri, parti il binasında AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile toplantı gerçekleştirdi. Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin , tamamen seçime odaklandıklarını söyleyerek, teşkilat  ile belediyeler arasındaki uyumu en üst seviyeye çıkartmak için gayret gösterdiklerini, dolayısıyla başkan ve meclis üyeleri ile istişare için bir araya geldiklerini dile getirdi.

Keskin, ? Öncelikle yeni dönemdeki ilk toplantımızı yapıyoruz. Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizle 2019 yılına kadar güzel bir çalışma dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Teşkilatlarımızla belediyelerimizin uyumunu daha da üst seviyelere çıkartmak için hem bizler hem belediyemiz gayret gösteriyor. Bunu biliyoruz. Yeni dönem hem Düzce?miz hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tamamen seçimlere odaklanmış durumdayız. Martta belediye seçimlerimiz, Kasımda Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerimiz var. Onun için teşkilatlarımız için önemli, bir süreç bir nevi seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız. Biz teşkilatlar olarak elimizden geleni yapacağız. Bu anlamda da belediye meclis üyelerimiz ve Başkanımızla birlikte istişare ederek önümüzdeki süreci değerlendirmek istedik? ifadelerinde bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.