BAŞBAKAN VE BAKANLARLA AYNI SIRADA

BAŞBAKAN VE BAKANLARLA AYNI SIRADA

3 dönem Düzce Milletvekilliği yapan Fevai Arslan 24 haziran?da yapılacak genel seçimler için listeden düştü ancak gözden düşmedi. Bugün Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların katıldığı bir imza töreninde en ön sırada oturan Arslan, milletvekilliğine devam etmese de Ankara siyasetinde önemli bir konumda olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

Türk Koster Filosunun Yenilenmesi Projesi İmza Töreni,  Başbakan Binali Yıldırım?ın katılımıyla gerçekleştirildi. Törene Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve bazı bakanlar da katıldı.

Törende, Başbakan Yıldırım va bakanların oturduğu sırada Düzce Milletvekili fevai Arslan'ın da oturması dikkat çekti.

Milletvekili Fevai Arslan 24., kısa dönem 25.  ve 26. dönem Düzce Milletvekili olarak görev yaparken, 24 Haziranda yapılacak genel seçimler için aday adaylığını koymasına rağmen aday olarak gösterilmedi.

Arslan'ın bugün düzenlenen törende Başbakan ve bakanlara yakın olarak aynı sırada oturması, ? Arslan listeden düştü ama gözden düşmedi? dedirtti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.