Başvuru İçin 15 Mart Son Gün

Başvuru İçin 15 Mart Son Gün

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen 100 bin TL'ye kadar hibe desteği verilecek olan uzman eller proje başvuru süresi 15 Mart 2022 sona eriyor.


Tarım ve Orman Bakanlığı Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı tarafından yürütülen uzman eller projesine müracaat tarihi 15 Martta son buluyor. Proje kapsamında; 2022-2024 yılları arasında, 81 ilde, kırsal alanda yaşayan veya yaşamayı taahhüt eden meslek yüksekokulları ile üniversitelerin tarım, hayvancılık, ormancılık, gıda ve su ürünleri eğitimi veren bölümlerinden mezunların mahallinde uygulayacağı projelere 100 bin TL'ye kadar hibe desteği verilecek. Bilgisini, uzmanlığını kırsalda buluşturmak isteyenler bu projeden faydalanabilecek. Süresi uzatılan başvurunun son günü 15 Mart 2022 tarihi saat 23:59'a kadar sürüyor. Başvurmak isteyenler; https://uzmaneller.tarimorman.gov.tr adresi üzerinden e-devlet şifresi ile yapabilecek.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
15.03.2022
08:40

KÖYLERDEN TAŞIMALI EĞİTİM SONA ERMELİ KÖY OKULLARI ELDEN GEÇİRİLMELİ ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER BU KÖYLERE ATANMALI ŞEHİRLERDEN KÖYLERE GÖÇ BU ŞEKİLDE SAĞLANMALI İŞTE O ZAMAN BU AİLELER EN AZINDAN PAZARDAN DEĞİL KENDİ ÜRETTİKLERİNİ TÜKETMEYE VE SATMAYA BAŞLIYAÇAKLARDIR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,11
selman


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.