Beklediler, Araçlarına binince suçüstü yaptılar

Beklediler, Araçlarına binince suçüstü yaptılar

Bir eve yabancı şahısların girdiği ihbarını alan İl Jandarma alay Komutanlığı Merkez İlçe Komutanlığı ekipleri, şahıslara evden çıkıp araçlarına binince suçüstü yaptı. Jandarma ekipleri şahısları araç içinde kıskıvrak yakaladı.

20 Martta merkeze bağlı bir köyde bir eve yabancı şahısların girdiği ihbarını alan İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri ihbarın geldiği evin önünde pusuya yatarak beklemeye başladı. Eve giren S.S., F.S., D.B., R.B isimli sahıslar, evden çaldıkları eşyalarla birlikte evden çıkıp araçlarına bindiler. Bu esnada pusuda bekleyen Jandarma ekipleri şahıslar araçlarını çalıştırmadan önce suçüstü yaptı. Şahısları araç içinde yakalayan Jandarma ekipleri şahısları araçtan indirerek üst araması yaptı. Ayrıca şahısların araçlarında da arama yapan ekipler, evden çaldıkları eşyalarda ele geçirildi.

Şahıslar çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildiler. Ayrıca yakalanan şahıslardan F.S nin aynı zamanda cezaevi firarisi olarak, S.S.’nin de kesinleşmiş cezası nedeniyle arandığı tespit edildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.