TEM Otoyolu Bolu geçişinde kar yağışı etkisini sürdürüyor

TEM Otoyolu Bolu geçişinde kar yağışı etkisini sürdürüyor

TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli geçişinde etkili olan kar yağışı sebebiyle zaman zaman ulaşım aksıyor. Karayolları ekipleri, kar kalınlığının yer yer 15 santimetreye ulaştığı bölgede kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.

Bolu’da gece saatlerinde başlayan ve etkisini artırarak devam eden kar yağışı yüksek kesimleri beyaza bürüdü. Günlük yaşamı olumsuz etkileyen yağıştan trafik de olumsuz etkilendi. Kar kalınlığının 15 santimetreye ulaştığı D-100 kara yolu Bolu Dağı kesimi ve D-100 kara yolunun Yumrukaya, Abant Kavşağı, Elmalık, Bakacak, Seymenler, Karanlıkdere, Bıçkıyanı, Sarıçökek bölgelerinde sürücüler güçlükle ilerliyor. TEM Otoyolu’nun Bolu Dağı Tüneli geçişinde de etkisini sürdüren kar yağışı sebebiyle zaman zaman trafik aksıyor.

Karayolları ekipleri, D-100 kara yolu Bolu Dağı ve TEM Otoyolu’nun Bolu geçişinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.