Şehir Magandaları Kırıyor Belediye Tamir Ediyor

Şehir Magandaları Kırıyor Belediye Tamir Ediyor

Şehir Magandaları Kırıyor Belediye Tamir Ediyor

Düzce Belediyesi tarafından 2010 yılından bu yana Düzcelilere hizmet veren Kent Park’ta bulunan oturma grupları, tuvalet kapıları ve çocuk oyun gruplarına kendini bilmez bir takım kişiler tarafından zarar verildi.

Parkta yapılan zarar tespitinin ardından Destek Hizmetleri Müdürlüğü tadilat çalışmalarına başladı. 

Düzce kent merkezinde ağaçlar içinde vatandaşların nefes almaları için oluşturulan Kent Park’ta tüm park mobilyaları kendini bilmez kişi ya da kişilerce kırılarak kullanılmaz hale getirildi. Parkın içerisinde bulunan tüm park mobilyalarına verilen zarardan dolayı vatandaşların da şikayetçi olması üzere harekete geçen Düzce Belediyesi zararı tespit çalışmalarını tamamladı. 


AHŞAP AKSAMLARIN HEPSİ KIRILMIŞ
Vatandaşların günün her saati ağaçlar içinde sakin ve ferah bir ortamda vakit geçirdiği Kent Parkta bulunan kamelyaların ahşap aksamları da kırıldı. Ayrıca çocukların kullandığı oyun grupları da kırılarak kullanılmaz hale getirildi. 


Öte yandan kapılarının kırıldığı, çeşme başlıklarının çalındığı ve çöplerin gelişigüzel atıldığı lavabolarda da tadilat çalışmalarına başlandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.05.2022
00:22

2010 yılında yapıldı çok güzel alandı görevli bekçi vardı sahip çıkılmadığı için bir atasözü vardır bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur şimdi tinerci sarhoş her türlü kötülük yapılan yer oldu

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Mine özcan


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.